Najszybciej rosnące nasiona marihuany – uprawa dla niecierpliwych

Indoor marijauna facility growing sea of cannabis plants in the background with texture nug in the foreground

Długość okresu wegetacyjnego i tym samym szybkość uzyskiwania plonu to cecha odmianowa marihuany. Nasiona konopi o dużych siłach witalnych mogą być zbierane po ok. 55-70 dniach od wykiełkowania. Są cenione przez bardziej niecierpliwych hobbystów (chociaż nie tylko). Które odmiany warto wybrać?

Szybko rosnące nasiona konopi są pożądane przez growerów, gdyż nie pozwalają zbyt długo czekać na plon. „Ekspresowe” zbiory nie oznaczają strat w jakości. Uzyskiwane plony mają zadowalającą zawartość naturalnych kannabinoidów i innych dobroczynnych związków. Konopie dają zwykle średni lub średnio wysoki plon, chociaż to również w dużej mierze zależy od genetyki poszczególnych odmian. Poniżej opisane nasiona marihuany są szybko rosnące i względnie łatwe w uprawie.

+ SPEED AUTO – nasiona konopi, które można zbierać, zanim się obejrzysz

+Speed Auto w dobrych warunkach może plonować już po 50-55 dniach od wykiełkowania. Osiąga 50-90cm wysokości. Szczyty są gęste i bardzo żywiczne. Zbiór jest zadowalający biorąc pod uwagę szybkość rozwoju rośliny. To 350-500gr/m2 w uprawie indoor i 30-150gr z rośliny w trybie outdoor. Marihuana ma dobrą genetykę: powstała ze skrzyżowania Critical Mass x Speed Devil 2.

.Auto AK47 -szybka i mocna odmiana konopi

Nasiona marihuany Auto AK47 dają plon po ok. 65-70 dniach od wykiełkowania. Jest krzyżówką klasycznej AK47 z najlepszymi automatami. Ma niezłą moc, THC wynosi 15%. Dorasta do 100cm wysokości.

Quick One – światowa czołówka pod względem tempa rozwoju

Quick One daje plon po około 8-10 tygodniach od wykiełkowania. To jeden z najszybszych „automatów”. Plon oscyluje w granicach 150g na roślinę w trybie indoor i do 325g.m2 w trybie outdoor. Jest niska, dorasta do 60cm wysokości. Powstała w wyniku skrzyżowania William’s Wonder, Northern Lights i ruderalis. Charakteryzuje się wysoką odpornością na choroby oraz szkodniki. Zawartość THC wynosi ok.13%. Plon jest dobry 425-475 g/m2 (indoor) oraz 110–160 g/roślina (outdoor).

Nasiona konopi 60 Day Grapefruit – zbiory już po 60 dniach!

60 Day Grapefruit ma nieprawdopodobnie szybki okres wegetacyjny. Zbiory są możliwe już po 60 dniach od wykiełkowania (w trybie indoor)! W trybie outdoor plonowanie jest opóźnione o kilka dni. To niska odmiana automatyczna. Tworzy intensywne, owocowe topy. Nazwa nawiązuje do cytrusowego aromatu. Powstała przez skrzyżowanie Lowryder #2 x Grapefruit. Zawartość THC wynosi 18%. Marihuana osiąga niewielkie rozmiary (do 80cm).

Nasiona marihuany Candy Kush Express – duża szybkość, wysoka jakość

Nasiona konopi Candy Kush Express są cenione nie tylko ze względu na tempo rozwoju. Odmiana ma relaksujące działanie. THC wynosi 18%. Daje zadowalający plon (450–500 g/m2; 300–450 g/roślina) Jest łatwa w uprawie. W trybie outdoor planowane zbiory przypadają na początek września.

Szybko rosnące nasiona konopi są cenione na całym świecie. Oczywiście wybierając je do swojej kolekcji (uprawa w Polsce jest zabroniona) trzeba sugerować się także wieloma innymi cechami.

Be the first to comment on "Najszybciej rosnące nasiona marihuany – uprawa dla niecierpliwych"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*