Top 10 odmian nasion marihuany outdoor

Nasiona marihuany outdoor

Jakie nasiona powinny się znaleźć w naszej kolekcji?

W obecnych czasach zdecydowanie jesteśmy bardziej otwarci na świat. Jeszcze nie tak dawno nasiona marihuany oraz sama marihuana była dla nas niejako tematem tabu. Niechętnie o nim rozmawialiśmy oraz mieliśmy do marihuany pewnego rodzaju dystans. Obecnie świat się jednak zmienił i wygląda to w zasadzie zupełnie inaczej. O co chodzi? Chodzi o to, że ludzie są bardziej świadomi i wiedzą na co zwracać uwagę. Wiemy w dzisiejszych czasach doskonale, że marihuana po części jest jak najbardziej legalna. Chodzi o to, że w żadnym wypadku nie możemy marihuany uprawiać.Nasiona Marihuany Hodowla marihuany w Polsce jest w stu procentach zabroniona. A zatem z jakiej strony marihuana jest legalna? Chodzi o nic innego jak o kupowanie nasion marihuany w celach kolekcjonerskich jak i także tym samym kolekcjonowanie nasion marihuany. Zatem obecnie skoro jesteśmy otwarci na świat jak i także nowości, to naszą pasją staje się coraz częściej właśnie kolekcjonowanie nasion marihuany. Każdy kolekcjoner nasion marihuany dąży do tego, aby jego kolekcja nasion marihuany była możliwie najbardziej rozbudowana i posiadała możliwie najwyższą wartość. Wszystko to jest możliwe oczywiście dzięki niesamowitym odmianom nasion marihuany. Tych na rynku jest oczywiście cała masa. Wystarczy wybrać się czy to do sklepu stacjonarnego czy też przejrzeć Internet, a przekonamy się o tym na własnej skórze. Początkujący kolekcjonerze mają bardzo duży problem z wyborem odpowiednich odmian. Kto jednak powiedział, że będzie łatwo. Co jak co, ale zdecydowanie początki we wszystkim bywają trudne. Z czasem nabieramy jednak dużego doświadczenia i wszystko wydaje się łatwiejsze.

Najczęściej wybierane nasiona marihuany? Outdoor

Nasionami marihuany, które są najczęściej wybierane przez kolekcjonerów to oczywiście nasiona marihuany, które nazywane są nasionami marihuany outdoor. Warto zapoznać się z odmianami, które w zasadzie od dobrych lat cieszą się popularnością, która niesłabnie. Nasiona marihuany outdoor cieszą się popularnością chociażby z uwagi na:

  • dosyć łatwą uprawę,
  • niewymaganie trudnych i skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych,
  • spore jak i także satysfakcjonujące plony.

Jakie odmiany są najbardziej popularne?

Popularnych odmian nasion marihuany outdoor jest naprawdę wiele. Oczywiście najlepiej się skupić na tak zwanych top 10 odmian nasion marihuany. Będzie nam łatwiej się zdecydować. Korzystając z takiego rankingu doskonale wiemy, że wybrana przez nas odmiana będzie nas w stu procentach satysfakcjonowała. Przejdźmy zatem do tego zestawienia, ponieważ już każdy jest tego ciekaw. Pierwszą odmianą naprawdę godną polecenia jest odmiana o nazwie Early Skunk.Early Skun Mówi się o tej odmianie, że jest outdoorowym klasykiem. Te właśnie nasiona marihuany outdoor są już numerem jeden. Jest to numer jeden wśród wszystkich kolekcjonerów oraz hodowców i to od wielu lat. Odmiana ta jest bardzo uniwersalna jak i także wytrzymała.Critical Mass Przy każdej w zasadzie pogodzie zapewnia nam duże plony. Z jakich odmian wywodzi się ta odmiana? Odmiana ta wywodzi się z odmiany Early Pearl oraz Skunk #1. W czasie naprawdę stosunkowo krótkim pojawiają się już topy oszronione oraz bardzo ciężkie. Kolejna odmiana to odmiana o nazwie Critical Mass. Jest to także bardzo popularna odmiana. Odmiana ta jest także bardzo szybka. Kwitnie mniej więcej między czterdzieści pięć, a pięćdziesiąt pięć dni. Odmiana ta pozwala nam na otrzymanie bardzo dużych plonów. Odmiana ta jest satysfakcjonującym wyborem w zasadzie nawet dla osób bardzo wymagających.

Tą pozycję musi znać każdy

Pozycja, która powinna być znana w zasadzie obowiązkowo przez każdego z nas to nic innego jak Passion #1. Jest to odmiana bardzo prosta w uprawie. Jest to także jedna z odmian, które są lepsze do wykorzystania na metodę outdoor. Odmiana powstała w Kalifornii dokładnie w latach siedemdziesiątych. Już dziesięć lat później podbiła w Holandii serca wszystkich hodowców. Charakteryzując tą roślinę należy zauważyć, że ma bardzo długie jak i także mocno pokryte żywicą topy.THC Do tego wszystkiego charakteryzuje się cytrusowym aromatem. Działanie jest bardzo silne. Zawartość THC w roślinie tej wynosi mniej więcej dwadzieścia procent. Nie możemy także zapomnieć o odmianie o nazwie Purple Afghan Outdoor. Jest to odmiana słynna jako purpurowa. Odmiana ta jest gotowa mniej więcej w połowie września. Roślina ta cechuje się sporą odpornością na pleśń jak i także na atmosferyczne warunki. W przypadku tejże odmiany mamy do czynienia z mieszanką niesamowitych genów pochodzących od odmian Purple Haze jak i także Maroc. Wspomniane odmiany są już prawdziwą legendą.

Kolejne polecane odmiany

Odmiana Purple Maric Fast pochodzi z rodu Maroc. Jest to odmiana pochodząca z krzyżówki takich odmian jak Dark Devil Auto jak i także Purple Maroc. Produkuje naprawdę bardzo duże ilości żywicy. Oprócz tego wszystkiego jest to jedna z szybszych odmian outdoor. Purple MarocNadaje się do uprawy w górskim jak i także znacznie chłodniejszym klimacie. Następna odmiana to Outdoor Grapefruit. Jest to marihuana outdoorowa jak i także feminizowana. Skrzyżowane są tu odmiany Easy Sativa wraz z Grapefruit. Podobnie jak odmiana Purple Maroc Fast dobrze znosu krótsze lato jak i także chłodniejszy klimat. Sprawdź https://www.taniesianie.pl

O tych odmianach także nie możemy zapomnieć

Na wymienieniu powyższych odmian nie możemy zaprzestać. Musimy wymienić kolejne, które także są genialne i outdoorowe. Kolejna odmiana to niezawodna oraz typowa sativa, czyli odmiana o nazwie Outdoor Grapefruit. Shaman to kolejna ulubienica hodowców. Jest to roślina o której można powiedzieć, że jest bardzo odporna jak i także bardzo silna. Ma także potężną moc. Uprawiana jest od osiemdziesiątych lat. Jest to efekt połączenia żeńskiego Skunka jak i także męskiego Purple #1. Nigdy nie zawodzi. Zawsze można liczyć na super wielkość jak i także samą jakość plonów. Na uwagę na pewno zasłużyła jeszcze odmiana Money Maker. Odmiana ta jest wspaniała. Nie bez powodu została w dziewięćdziesiątych latach nagrodzona na Cannabis Cup. Mimo, że rośliny z tejże odmiany nie należą do wysokich to jak najbardziej mamy tutaj gwarancję maksymalnych zbiorów. Odmiana ta chyba nigdy nie zniknie z rankingów, które przedstawiają odmiany najbardziej popularne. Wypróbować należy także takie odmiany jak: Easy Sativa jak i także Twilight. Odmiany te także z całą pewnością znajdują się w dziesiątce najpopularniejszych odmian nasion marihuany na outdoor. Każda odmiana jest inna na swój sposób, ale jednocześnie każda odmiana jest genialna oraz wysokiej jakości. Co więcej musimy powiedzieć sobie jasno, że każda z tychże odmian podniesie zdecydowanie wartość naszej kolekcji. Powiedzieliśmy sobie na początku, że właśnie na tym zależy każdemu z kolekcjonerów. Powinniśmy zatem zauważyć, że każda odmiana z powyższego zestawienia dodadzą szyku naszej kolekcji i zdecydowanie zwiększy wartość naszej kolekcji. Zacznijmy zatem od zakupu nasion marihuany z tego zestawienia, a będziemy zadowoleni.