3 doskonałe automaty w dobrych cenach

Każdy pasjonat marihuany dobrze wie, że za nasiona konopi trzeba zwykle słono zapłacić. Seedbanków w sieci jest coraz więcej, oferta się powiększa, nie brakuje atrakcyjnych promocji, ale nadal jest to dość kosztowne hobby. Przedstawiamy Wam 3 dobrej jakości automaty, w całkiem przystępnych cenach.
Polskie prawo dopuszcza zakup nasion marihuany w celach kolekcjonerskich, dlatego legalnie takie ziarna można nabywać. Oferują je seedbanki (banki nasion), które funkcjonują zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie, w wybranych miastach Polski. Nasiona konopi do najtańszych nie należą, więc nie każdy może sobie na ich zakup pozwolić. Prezentujemy Wam trzy ciekawe odmiany, które są warte uwagi, a przy tym stosunkowo niedrogie.

Odmiana Auto Haze

To szczep z przeważającym udziałem genów Cannabis Sativa, co przy automatach nie jest zbyt częste. Odmiana ta to połączenie szczepu Haze z Lowryderem. Aromat i smak jest charakterystyczny dla Haze. Stężenie THC w tej odmianie wynosi około 15%. Auto Haze to łatwa w uprawie odmiana. Kwitnie około 75 dni i daje całkiem dobre plony. Dzięki przewadze Sativy gwarantuje pobudzające działanie, wprowadza w stan euforii, ale również relaksuje. Za 3 kolekcjonerskie nasiona Auto Haze w większości seedbanków zapłacimy mniej niż 50 złotych.

Odmiana Auto White Widow

Przez miłośników konopi uważana za jedną z najlepszych automatycznych odmian. Ma charakterystyczny słodki smak z wyczuwalną nutą cytrusów. Czas kwitnienia Auto White Widow wynosi około 75 dni. Po tym okresie roślina obdarza hodowcę całkiem obfitym plonem. Odmiana ta gwarantuje intensywne doznania. Przewaga genów Indica zapewnia relaksujący, ale mocny haj. Podobnie jak w przypadku Auto Haze, cena 3 nasion kolekcjonerskich oscyluje w granicach 45-50 zł.

Odmiana Amnesia Auto

W tej odmianie dominują geny Sativa. To rzadkie połączenie szczepu Amnesia z Lowryderem. Amnesia Auto zawiera spore stężenie psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC) – nawet do 20%, przez co gwarantuje bardzo mocne i długotrwałe działanie. Przy tym zapewnia sowite plony. Auto Amnesia ma wyjątkowy zapach – słodki połączony z aromatem cytryny. Nie sprawia trudności podczas uprawy. Cena 3 kolekcjonerskich nasion w seedbankach to około 50 złotych.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "3 doskonałe automaty w dobrych cenach"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*