Na pierwszym planie Royal Gorilla!

Royal Gorilla swoją nazwę zawdzięcza między innymi niezwykłej mocy zarezerwowanej wyłącznie dla wybranych. Ta odmiana marihuany przypadnie do gustu zwłaszcza koneserom. Najwyższa pora, by się z nią zapoznać.

Hodowcy uprawiający konopie na całym świecie uzyskują coraz nowsze, ciekawsze jej odmiany. Niektórym udaje się odkryć prawdziwe perły. Do nich, bez wątpienia, zaliczymy Royal Gorilla

Uprawa Royal Gorilla

Nazwę odmiana ta zawdzięcza nie tylko niezwykłej mocy, ale również szybkiemu wzrostowi i wyjątkowo dużej ilości żywicy, do której można się nawet przykleić. Stąd często porównanie jej do znanego w USA mocnego kleju Gorilla Glue. Royal Gorilla może być uprawiana zarówno indoor, jak i outdoor. W obu przypadkach daje świetne plony i bardzo dobrze się rozwija. Najlepiej czuje się w klimacie umiarkowanym i ciepłym. Wielkie, lepkie krzewy wprowadzą w zachwyt niejednego pasjonata konopi.

Royal Gorilla charakteryzuje się nieco ziemistym, sosnowym zapachem. Wyróżnia się dużą ilością żywicy. Jej pąki są średniej wielkości. Czas kwitnienia tej odmiany marihuany jest wyjątkowo krótki. Dojrzałość uzykuje już po 60 dniach, a bywa że i szybciej.

Skąd pochodzi?

Royal Gorilla to hybryda, czyli krzyżówka Cannabis Indica (50%) i Cannabis Sativa (50%). Powstała dzięki dwóm hodowcom z USA, chociaż mówi się o niej, że sama się stworzyła. Rośliny przypadkowo, samodzielnie się zapyliły, a hodowcy postanowili sprawdzić, co z nich powstanie. Tak narodziła się legendarna Royal Gorilla. Czym zachwyciła? Imponującą zawartością THC, przekraczającą nawet 25%, a zdarza się, że niektóre szczepy zawierają ponad 30% THC, co do czasu jej powstania wydawało się jedynie marzeniem.

Jak działa?

Royal Gorilla to prawdziwa moc marihuany. Jej smak oceniany jest jako ziemisty ze słodkimi nutami, które dodają jej subtelności. Duża zawartość THC zapewnia głębokie i silne poczucie euforii. Jej siłę docenią zwłaszcza koneserzy.

Be the first to comment on "Na pierwszym planie Royal Gorilla!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*