Critical Kush odmiana z najepszymi genami

Critical Kush to odmiana, która znajduje się na wysokich miejscach specjalistycznych rankingów odmian outdoor. Dlaczego ten szczep jest tak popularny?
Odmiana, która uwielbiana jest przez każdego to niezwykła rzadkość. Critical Kush ma wielu zwolenników, których ciągle przybywa. Pasjonaci konopi są wierni tej odmianie i często do niej wracają.

Genetyka Critical Kush

Połączenie najlepszych genów pochodzących z USA i Europy w jednej odmianie. Źródłem Critical Kush jest Emerald OG Kush i Critical +, od których przejęła wszystko, co najlepsze.
Odmiana ta łączy w sobie geny Sativa i Indica, w stosunku 1:1. Producentem Critical Kush jest Dinafem Seeds.

Bardzo szybka i wydajna roślina

Critical Kush hodowana jest w krajach gdzie uprawa jej jest legalna. Sprawdzi się zarówno w warunkach zewnętrznych, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Głównie wybierana jest w przeznaczeniu outdoor. Gotowość zbioru przypada na koniec września.
To, co zaskakuje to niezwykle szybki czas kwitnienia wynoszący od 7 do 9 tygodni. Critical Kush daje obfite plony o ładnym wyglądzie. Jej topy są jasnozielone, z dużą ilością charakterystycznych pomarańczowych włosków i pięknie połyskującej żywicy. Mimo obfitości plonów roślina jest dość niska, do metra wysokości.
Critical Kush to odmiana, która znajduje się w grupie odmian o zawartości powyżej 20% THC. Mimo dużej ilości THC, posiada również substancje CBD i szczep wykorzystywany jest również w medycynie. Doskonale łagodzi ból i wykorzystywana przy leczeniu osób cierpiących na bezsenność.

Mocna Critical Kush

Potocznie nazywa się ją mocną odmianą z uwagi na silny aromat. Można wyczuć cytrynę z nutą paliwa. Smak tej odmiany opisywany jest w literaturze jako owocowy z przeważającą nutą cytrusową.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "Critical Kush odmiana z najepszymi genami"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*