Ceniona White Russian

White Russian to znana i ceniona odmiana marihuany. Możemy ją również spotkać pod nazwą White Moscow. Piękny zapach i potężna moc – po tym, przede wszystkim, ją poznamy. Jakie jeszcze cechy charakterystyczne ma ten szczep i skąd pochodzi?
White Russian pochodzi z Holandii. Wyselekcjonował ją producent Serious Seeds. To medyczna odmiana marihuany o wyjątkowo dużym stężeniu tetrahydrokannabinolu (THC). Hybryda ta może pochwalić się nagrodami w prestiżowych konkursach. Bez wątpienia, warto ją poznać.

White Russian – dobre połączenie

Odmiana ta jest efektem skrzyżowania White Widow z AK-47. Z takiej mieszanki musiało powstać coś wyjątkowego. White Russian to w przeważającej mierze indyjka. Zawiera również geny Cannabis Sativa. Wyróżnia ją wysoka zawartość substancji THC – sięga nawet 22%, co plasuje ją na wysokich miejscach w rankingach najmocniejszych odmian marihuany. White Russian to szczep medyczny – wykazuje szereg leczniczych właściwości.

Stabilna White Russian

White Russian jest rośliną łatwą w uprawie, bardzo lubianą przez hodowców na całym świecie. Jest stabilna, bardzo zwarta i sowicie oblepiona połyskującą żywicą. Jej owoce są twarde. Wykazuje dużą odporność na choroby i pleśń. Czas kwitnienia White Russian wynosi około 9-10 tygodni. Po tym okresie dorasta mniej więcej do 120-150 centymetrów. Obdarza hodowcę obfitym plonem – do 550 gramów z metra kwadratowego. Może być uprawiana Indoor oraz Outdoor.

Pachnąca White Russian

Aromat tej odmiany jest bardzo intesywny, wyczuwalny już na poziomie kwitnienia. W smaku możemy wyczuć nuty kadzidła. Ze względu na wyjątkowo duże stężenie THC zapewnia silny i długotrwały, czysty haj. Głęboko odpręża, relaksuje i wycisza. White Russian jest szeroko stosowana w medycynie.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Be the first to comment on "Ceniona White Russian"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*