Marihuana leczy nie tylko ludzi, ale i zwierzęta!

Z szerokich właściwości marihuany korzystać mogą nie tylko ludzie, ale i zwierzęta. Lekarze weterynarii zgodnie przyznają, że na wszelkie zwierzęce choroby marihuana także jest w stanie wspaniale zaradzić. Okazuje się po raz kolejny, jak wszechstronnym lekiem mogą być nasiona konopi. Mamy nadzieję, że do coraz szerszej grupy weterynarzy docierać będą te wieści, co być może pozwoli zmniejszyć wszelkie cierpienia zdrowotne naszych czworonożnych przyjaciół. Zwierzęta także mają swoją godność i naszym obowiązkiem jest o nią walczyć!

Marihuana a leki dla zwierząt

W wielu lekach przeznaczonych dla zwierząt znajdziemy wpływ marihuany. Są to najczęściej środki do aplikowania w formie zastrzyków, ale znajdą się także wszelkiego rodzaju maści i oleje. Badania nad wpływem preparatów na bazie konopi na los zwierząt pokazały, że szczególnie ułatwiają one życie psom i kotom w podeszłym wieku, czyli tym zwierzętom, którymi człowiek najchętniej lubi otaczać się na co dzień. Wielu zwierzętom regularne stosowanie preparatów z marihuaną pozwala przedłużyć życie nawet o 5 lat, co w skali śmiertelności naszych młodszych braci stanowi prawdziwy ewenement.

Marihuana w warunkach domowych

Marihuanę w formie małych ziarenek sprzedaje wiele sklepów internetowych. Każde ziarenko znajduje się w ochronnym opakowaniu, dzięki czemu zachowuje swój unikalny kształt. Ziarenka kupujemy wyłącznie na sztuki, nie na kilogramy. Kolekcjonowanie małych ziarenek marihuany jest w pełni legalne i bezpieczne. W Polsce działa wiele stron internetowych i forów na temat umiejętnego kolekcjonowania nasion marihuany.

Be the first to comment on "Marihuana leczy nie tylko ludzi, ale i zwierzęta!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*